Závady Nissan X-Trail

Závady Nissan X-Trail

Nissan X-Trail je i u nás dobře známý crossover, který tradiční japonská automobilka prodává od roku 2001. Vzhledem k charakteru vozidla je jasné, že jsou k dispozici i verze s pohonem všech kol. I u nás se na silnicích a také v bazarech s modelem X-Trail často potkáte.

Mínusy a časté závady:

  • poměrně malý výběr ojetin
  • aerodynamický hluk a hluk od kol

Plusy:

  • atraktivní design ve všech generacích
  • bohatá výbava i v základu
  • mnoho prostoru pro posádku i zavazadla
  • umí kontrolovat rozjezd a sjíždění prudkých kopců

2013 Nissan X-Trail (T31) ST wagon (2014-12-23) 01

Příslušenství Nissan X-Trail:

Nissan X-Trail jako ojetý vůz

Nissan X-Trail je oblíbeným výběrem pro ty, kteří hledají spolehlivé a prostorné SUV jako ojetý vůz. Své renomé si získal díky kombinaci pohodlí, výkonu a praktičnosti. Díky robustní konstrukci a solidnímu motoru se X-Trail osvědčil jak v městském provozu, tak i na delších cestách. Jeho pohonné jednotky jsou dostupné v benzínové i naftové variantě, což umožňuje volbu podle preferencí ohledně spotřeby a výkonu.

Jednou z klíčových výhod Nissanu X-Trail jako ojetého vozu je jeho variabilní interiér. Díky konfigurovatelnému prostoru se může snadno přizpůsobit potřebám všedního života i dobrodružným výletům. K dispozici jsou různé verze se sedmi sedadly, což z něj činí ideální volbu pro rodiny. Moderní technologické prvky, jako je navigace, bezpečnostní asistenční systémy a pohodlné ovládání na dotykové obrazovce, dále zvyšují jeho atraktivitu. S dobře zachovalým modelem X-Trail můžete očekávat spolehlivost a ekonomičnost, což činí z tohoto vozidla skvělou investici pro budoucnost.