Závady Nissan Tiida

Závady Nissan Tiida

Nissan Tiida je osobní vůz s parametry nižší střední třídy, který v modelové řadě známého výrobce nahradil model Almera. První vozy Tiida se objevily v roce 2004. K dispozici je jako hatchback a také sedan. U nás se možná i díky trochu prapodivným tvarům moc dobře neprodával.

Plusy:

  • na svou třídu opravdu pohodlný interiér
  • obvykle slušná výbava

Mínusy a časté závady:

  • až příliš „japonský“ design
  • malý výběr ojetých vozů
  • své konkurenty v ničem nepředčí
  • nedostatek náhradních dílů z vrakovišť

Nissan Tiida C11 003

Příslušentví Nissan Tiida:

Nissan Tiida jako ojetý vůz

Nissan Tiida je kompaktní hatchback, který se těší popularitě jako ojetý vůz díky své spolehlivosti, prostornosti a přijatelné ceně. Tiida nabízí pohodlné a prostorné interiéry, které poskytují dostatek místa pro cestující i zavazadla. Sedadla jsou pohodlná a ergonomicky navržená, což činí dlouhé cesty pohodlnými a příjemnými. K dispozici je také dostatek úložného prostoru a praktických odkládacích schránek, což zvyšuje praktičnost a užitnou hodnotu tohoto vozidla.

Co se týče motorizace, Nissan Tiida je k dispozici s různými benzínovými a dieselovými motory, které nabízejí solidní výkon a úspornost paliva. Tyto motory jsou známé svou spolehlivostí a nízkými provozními náklady, což činí Tiidu atraktivní volbou pro každodenní použití. Převodovky jsou k dispozici v manuální i automatické verzi, což dává zákazníkům možnost vybrat si podle svých preferencí a jízdního stylu.

Jedním z dalších pozitivních aspektů Nissanu Tiida je jeho bezpečnostní výbava. Tiida je vybavena moderními bezpečnostními technologiemi, jako jsou ABS brzdy, systém stability vozidla (VDC), airbagy a další, což zvyšuje ochranu posádky v případě nehody. Díky těmto funkcím je Tiida ideálním vozidlem pro rodinné použití i pro každodenní dojíždění do práce. Celkově je Nissan Tiida skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý, prostorný a cenově dostupný ojetý vůz.