Závady Volkswagen Jetta

Závady Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta je sedan s parametry nižší střední třídy, který tradični automobilka prodává už od roku 1979. Na některých trzích se v jedné generaci prodával tento model s názvem Vento a později Bora. Nakonec se ale VW vrátilo k označení Jetta. Technicky má mnoho společného s VW Golf příslušné generace.

Plusy:

+ technika známá a prověřená z VW Golf

Mínusy a časté závady:

  • horší přístup do zavazadlového prostoru

2007 Volkswagen Jetta SE TDi 105 Automatic 1.9 (K 29)

příslušenství Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta jako ojetina

Volkswagen Jetta je automobil, který si získal popularitu díky kombinaci německého inženýrství, komfortu a prostorného interiéru. Jako ojetý vůz nabízí Volkswagen Jetta stále mnoho předností. Jedná se o spolehlivý a dostupný vůz, který si udržuje dobrou hodnotu na trhu s ojetými auty. Díky široké škále dostupných motorizací a výbavových verzí můžete najít model Jetta, který splňuje vaše potřeby a preference.

Volkswagen je známý svým pečlivým zpracováním a kvalitními materiály, což znamená, že i starší modely Jetta si zachovávají dobrý vzhled a pohodlný interiér. Při výběru ojetého Volkswagen Jetta je důležité prověřit historii a údržbu vozidla, což vám poskytne jistotu, že investujete do spolehlivého automobilu, který bude sloužit ještě mnoho let.