Závady Opel Insignia

Závady Opel Insignia

Opel Insignia je povedený model s parametry střední třídy, který v roce 2008 nahradil v modelové řadě Opelu vůz Opel Vectra s poměrně pošramocenou pověstí a také se dá považovat za náhradu modelu Signum. Druhá generace Insignie se objevila v roce 2017. Od začátku je v prodeji sedan a také kombík (Insignia Sports Tourer).

Mínusy a časté závady:

  • zvlášť u prvních ročníků zlobí elektronika (třeba vyhřívání sedadel)
  • vysoká hmotnost vozu
  • menší zavazadelník a interiér /vzhledem k vnějším rozměrům vozu/

Plusy:

  • všechny vozy s bohatou výbavou
  • většina ojetin má původ v ČR
  • automat nemá dvouspojku (u první generace)

Opel Insignia 4 touring 16 Turbo 180 CV

Příslušenství Opel Insignia:

Opel Insignia jako ojetý automobil

Opel Insignia, vyráběná od roku 2008 do současnosti, je středně velký sedan, který se vyznačuje elegantním designem, prostorným interiérem a pokročilými technologickými funkcemi. Jako ojetý automobil může Insignia nabídnout luxusní prostředí a pohodlnou jízdu za přijatelnou cenu. Při hledání ojetého modelu Opel Insignia je důležité věnovat pozornost technickému stavu vozidla. Pečlivá kontrola motoru, převodovky a dalších mechanických součástí pomůže odhalit případné problémy a minimalizovat riziko budoucích oprav.

Dále je vhodné zkontrolovat stav karoserie a interiéru vozidla, abyste se ujistili, že není poškozené nebo opotřebované. Opel Insignia je ceněna pro svou kombinaci komfortu, výkonu a bezpečnostních funkcí, což z ní činí vhodnou volbu pro dlouhé cesty i každodenní použití. S pravidelnou údržbou a péčí může být ojetá Opel Insignia spolehlivým a elegantním vozem pro mnoho let.